contact

JBM Events Office
Schotsestraat 4, 5171 DT Kaatsheuvel
The Netherlands

tel: +31 (0)622400273
info@JBMevents.com
KvK/CoC: 5778381

Wij zoeken versterking op de volgende vlakken:

  • Medewerk(st)er Ticket Events
    We zoeken iemand die affiniteit heeft met acquisitie, onderhoud, verwerking, afhandeling van de ticketing voor onze Events. Een kunnen bijhouden van en plezier beleven aan een goede administratie is een pré, naast het correct en keurig kunnen omgaan met klanten. Plezier beleven aan klantencontact is heel belangrijk.
    Voor deze taak is maximaal 6 uur per week nodig. Verdiensten op commissie basis. Ideaal als bijbaan.
    Heb jij zin om in ons team te werken, stuur dan een mail naar joey@jbmevents.com

    Medewerk(st)er Merch Events
    We zoeken iemand die affiniteit heeft met Merchandise voor bands/artiesten.
    De taak bestaat uit acquisitie, klantencontact, contact met de perserijen, drukkerijen, afhandelen opdrachten.
    Belangrijk is dat het dus niet gaat om merchandiseverkoop bij shows. Plezier beleven aan klantencontact is heel belangrijk. Voor deze taak is maximaal 6 uur per week nodig. Verdiensten op commissie basis. Ideaal als bijbaan
    Heb jij zin om in ons team te werken, stuur dan een mail naar joey@jbmevents.com

KEY CONTACTS

Joey Bruers
joey@jbmevents.com
tel: +31 (0)622400273

- General Manager JBM Events Holding BV
- Manager JBM Records BV email
- Manager In The Room BV email
- CEO Stg FemME
- Manager Maiden uniteD email
- Manager Stg. Up The Irons
- Shareholder Vanilla Stage email

Barbara Provo
barbara@jbmevents.com

- Manager JBM Events Holding BV
- CEO Nuppel & Tickets
- Manager email

Marc Maes
Director Live Department
marc@jbmevents.com
tel: +32 475 786 563

Bart Ramos
Vanilla Stage
bart@jbmevents.com
tel: +31 (0)6 43 99 63 53

Daan Janzing
In The Room Producer
daan@intheroom.studio
tel: +31 (0)634834294

Huib Dieltjens
JBM Display
tel: +31 (0)06-23320424

Jacky Goethals
JBM Events backoffice
admin@jbmevents.com

BOOKING AGENTS

Wout van Loon
Booking Agent
wout@jbmevents.com
tel: +31 (0)6 51493830

Nick Holleman
Booking Agent
Nickholleman@jbmevents.com
Tel.: +31 (0)612087342

Jasper Mouws
Booking Agent
Jasper@jbmevents.com
tel: +31(0)6 29493459

 

JBM Events
Schotsestraat 4, 5171 DT Kaatsheuvel, The Netherlands
info@jbmevents.com

© JBM Events Holding BV